Górnik Zamek Książ Wałbrzych

Statystyki drużynowe
| Drużynowe | ![]() | |
|---|---|---|
| Punkty | 82.1 | 84.4 |
| Rzuty za dwa | 53.4% 20.8/39.0 | 51.8% 18.1/35.0 |
| Rzuty za trzy | 30.4% 7.2/23.7 | 33.7% 10.3/30.5 |
| Rzuty wolne | 69.8% 18.9/27.0 | 73.3% 17.2/23.5 |
| Zbiórki | 37.9 | 39.2 |
| Aysysty | 17.7 | 20.2 |
| EVAL | 91.3 | 96.4 |
Średnie statystyczne 2025/2026
| Drużyna | M | Pkt | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | +/- | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | A | O | Suma | ||||||||||||
| Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 30 | 82.1 | 20.8 | 39.0 | 53.4 | 7.2 | 23.7 | 30.4 | 28.0 | 62.7 | 44.7 | 18.9 | 27.0 | 69.8 | 10.1 | 27.8 | 37.9 | 17.7 | 22.8 | 23.0 | 13.1 | 7.5 | 2.0 | 1.8 | 91.3 | -11.3 |
| Przeciwnicy | 30 | 84.4 | 18.1 | 35.0 | 51.8 | 10.3 | 30.5 | 33.7 | 28.4 | 65.6 | 43.4 | 17.2 | 23.5 | 73.3 | 11.4 | 27.8 | 39.2 | 20.2 | 23.2 | 22.2 | 13.5 | 7.7 | 1.8 | 2.0 | 96.4 | +11.3 |






























