0Conley
Garrison

Garrison
Średnie statystyczne
Orlen Basket Liga
| Sezon | Drużyna | M | S5 | Pkt | Min | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| % | % | % | % | A | O | Suma | ||||||||||||||
2025/26![]() | ORLEN Zastal Zielona Góra | 30 | 1.0 | 10.8 | 30:18 | 54.6 | 34.9 | 43.1 | 83.9 | 0.6 | 3.2 | 3.8 | 5.2 | 2.5 | 2.2 | 1.9 | 1.5 | 0.1 | 0.2 | +14.2 |
| Kariera | 30 | 1.0 | 10.8 | 30:18 | 54.6 | 34.9 | 43.1 | 83.9 | 0.6 | 3.2 | 3.8 | 5.2 | 2.5 | 2.2 | 1.9 | 1.5 | 0.1 | 0.2 | +14.2 | |
Puchar Polski Mężczyzn
| Sezon | Drużyna | M | S5 | Pkt | Min | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| % | % | % | % | A | O | Suma | ||||||||||||||
2025/26![]() | ORLEN Zastal Zielona Góra | 3 | 1.0 | 5.0 | 25:15 | 37.5 | 22.2 | 29.4 | 100.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 3.7 | 3.3 | 1.7 | 2.0 | 1.3 | +6.0 | ||
| Kariera | 3 | 1.0 | 5.0 | 25:15 | 37.5 | 22.2 | 29.4 | 100.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 3.7 | 3.3 | 1.7 | 2.0 | 1.3 | +6.0 | |||































