MKS Dąbrowa Górnicza

Statystyki drużynowe
| Drużynowe | ![]() | |
|---|---|---|
| Punkty | 87.7 | 85.3 |
| Rzuty za dwa | 52.5% 22.2/42.4 | 53.8% 21.9/40.7 |
| Rzuty za trzy | 34.2% 8.9/26.1 | 33.0% 8.3/25.1 |
| Rzuty wolne | 74.2% 16.5/22.2 | 71.1% 16.6/23.4 |
| Zbiórki | 40.8 | 37.1 |
| Aysysty | 19.2 | 19.1 |
| EVAL | 100.6 | 96.5 |
Średnie statystyczne 2025/2026
| Drużyna | M | Pkt | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | +/- | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | A | O | Suma | ||||||||||||
| MKS Dąbrowa Górnicza | 26 | 87.7 | 22.2 | 42.4 | 52.5 | 8.9 | 26.1 | 34.2 | 31.1 | 68.4 | 45.5 | 16.5 | 22.2 | 74.2 | 13.4 | 27.4 | 40.8 | 19.2 | 22.0 | 20.4 | 14.7 | 8.0 | 2.7 | 3.6 | 100.6 | +11.9 |
| Przeciwnicy | 26 | 85.3 | 21.9 | 40.7 | 53.8 | 8.3 | 25.1 | 33.0 | 30.2 | 65.8 | 45.9 | 16.6 | 23.4 | 71.1 | 11.0 | 26.1 | 37.1 | 19.1 | 20.7 | 21.7 | 14.0 | 7.9 | 3.6 | 2.7 | 96.5 | -11.9 |






























