ORLEN Zastal Zielona Góra

Statystyki drużynowe
| Drużynowe | ![]() | |
|---|---|---|
| Punkty | 84.2 | 81.1 |
| Rzuty za dwa | 55.9% 22.5/40.3 | 54.2% 18.9/34.9 |
| Rzuty za trzy | 34.5% 8.0/23.2 | 32.2% 8.3/25.7 |
| Rzuty wolne | 72.3% 15.2/21.0 | 71.6% 18.4/25.8 |
| Zbiórki | 36.3 | 34.2 |
| Aysysty | 19.3 | 17.4 |
| EVAL | 97.3 | 88.1 |
Średnie statystyczne 2025/2026
| Drużyna | M | Pkt | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | +/- | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | A | O | Suma | ||||||||||||
| ORLEN Zastal Zielona Góra | 28 | 84.2 | 22.5 | 40.3 | 55.9 | 8.0 | 23.2 | 34.5 | 30.5 | 63.5 | 48.0 | 15.2 | 21.0 | 72.3 | 10.9 | 25.5 | 36.3 | 19.3 | 23.6 | 20.5 | 14.1 | 7.6 | 2.8 | 2.8 | 97.3 | +15.2 |
| Przeciwnicy | 28 | 81.1 | 18.9 | 34.9 | 54.2 | 8.3 | 25.7 | 32.2 | 27.2 | 60.6 | 44.9 | 18.4 | 25.8 | 71.6 | 10.3 | 23.9 | 34.2 | 17.4 | 20.9 | 23.4 | 14.3 | 7.5 | 2.8 | 2.8 | 88.1 | -15.2 |






























