Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski

Statystyki drużynowe
| Drużynowe | ![]() | |
|---|---|---|
| Punkty | 82.8 | 84.1 |
| Rzuty za dwa | 55.5% 22.0/39.6 | 53.4% 19.6/36.6 |
| Rzuty za trzy | 29.6% 7.4/24.9 | 33.8% 10.1/29.8 |
| Rzuty wolne | 68.3% 16.8/24.6 | 72.2% 14.8/20.5 |
| Zbiórki | 37.8 | 38.7 |
| Aysysty | 17.3 | 19.5 |
| EVAL | 93.1 | 95.1 |
Średnie statystyczne 2025/2026
| Drużyna | M | Pkt | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | +/- | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | A | O | Suma | ||||||||||||
| Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski | 30 | 82.8 | 22.0 | 39.6 | 55.5 | 7.4 | 24.9 | 29.6 | 29.3 | 64.4 | 45.5 | 16.8 | 24.6 | 68.3 | 12.0 | 25.8 | 37.8 | 17.3 | 20.8 | 22.4 | 13.6 | 9.2 | 2.5 | 2.9 | 93.1 | -6.5 |
| Przeciwnicy | 30 | 84.1 | 19.6 | 36.6 | 53.4 | 10.1 | 29.8 | 33.8 | 29.6 | 66.4 | 44.6 | 14.8 | 20.5 | 72.2 | 13.1 | 25.6 | 38.7 | 19.5 | 22.6 | 20.5 | 14.8 | 7.2 | 2.9 | 2.5 | 95.1 | +6.5 |






























