Tauron GTK Gliwice

Statystyki drużynowe
| Drużynowe | ![]() | |
|---|---|---|
| Punkty | 80.6 | 89.2 |
| Rzuty za dwa | 49.0% 17.9/36.5 | 57.6% 22.3/38.6 |
| Rzuty za trzy | 33.0% 9.7/29.5 | 36.1% 8.7/24.0 |
| Rzuty wolne | 69.9% 15.6/22.4 | 72.6% 18.7/25.7 |
| Zbiórki | 36.3 | 39.2 |
| Aysysty | 15.7 | 20.2 |
| EVAL | 85.2 | 106.2 |
Średnie statystyczne 2025/2026
| Drużyna | M | Pkt | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | +/- | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | A | O | Suma | ||||||||||||
| Tauron GTK Gliwice | 30 | 80.6 | 17.9 | 36.5 | 49.0 | 9.7 | 29.5 | 33.0 | 27.6 | 66.0 | 41.9 | 15.6 | 22.4 | 69.9 | 12.5 | 23.8 | 36.3 | 15.7 | 23.3 | 20.8 | 13.8 | 8.4 | 3.2 | 3.2 | 85.2 | -42.8 |
| Przeciwnicy | 30 | 89.2 | 22.3 | 38.6 | 57.6 | 8.7 | 24.0 | 36.1 | 30.9 | 62.6 | 49.4 | 18.7 | 25.7 | 72.6 | 10.8 | 28.4 | 39.2 | 20.2 | 21.1 | 23.1 | 14.2 | 7.2 | 3.2 | 3.2 | 106.2 | +42.8 |






























